products

Recykling Trwałe aluminiowe butelki po piwie Aluminiowe butelki po napojach Dowód UV

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Jima container
Orzecznictwo: ISO
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: opakowanie paletowe
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 2 miliony dziennie
Szczegóły informacji
rozmiar: 200 ml Nazwa produktu: Aluminiowe butelki na napoje
Funkcja: UV Proof Zalety: Recykling
Właściwość: Właściwość bariery tlenowej Użycie: Pielęgnacja osobista / napoje

opis produktu

200 ml aluminiowych butelek na napoje Własność bariery tlenowej Recykling odporny na promieniowanie UV

W przeciwieństwie do jednorazowych plastikowych butelek, większość programów recyklingu przy krawężniku nie zaakceptuje twojej solidnej stalowej butelki. Jednym z powodów jest to, że programy te zazwyczaj kruszą i prasują materiał w celu łatwego transportu, a butelki ze stali nierdzewnej są zazwyczaj nieulegające zgnieceniu. Ale metalowe butelki nadają się do recyklingu.

Specyfikacja:

1. Zastosowanie: Higiena osobista / napoje
2. Drukowanie: malowanie, tłoczenie na gorąco, sitodruk
3. Opakowanie: dobre kartony z blokami, folia kurczliwa na butelki
4. Czas dostawy: 35-45 dni po otrzymaniu despoitu
5. Co możemy zrobić: 24-godzinna usługa online i bezpłatne próbki i bezpłatny projekt
6. System zarządzania: Certyfikat ISO9000: 2000 lub inna standardowa certyfikacja

  • Własność bariery tlenowej: spowolnienie tempa naturalnego tlenu w napoju. Zmniejszenie ilości przeciwutleniaczy.
    Dowód UV: zapobiega przebarwieniom koloru napoju. Zmniejsza rozpad związków o smaku witaminowym.
  • Picie, ugryzienie, wyśmienita butelka z podwójnym aluminium odpowiadająca stałej. Duża średnica, zawierająca granulki i inne stałe napoje jest bardzo wygodna do picia.
  • Honor recyklingu. Aluminium jest najbardziej wydajnym recyklingiem przyjaznego dla środowiska metalu, można go ostatecznie poddać recyklingowi w celu wytworzenia butelek aluminiowych.
  • Długotrwała ochrona mocy bryły w metalowej butelce. Butelka aluminiowa dzięki wysokiemu współczynnikowi izolacji gazowej odporności na zacienienie, lepszej ochronie zawartości, dzięki czemu przedłużenie okresu trwałości.
  • Najlepsze cechy atrakcyjności aromatu . Właściwości dyfuzyjne zapachu. Duży kaliber, którego zapach natychmiast emanuje, daje konsumentowi lepsze doznania zapachowe, nadaje się do kawy, a także do aromatyzowanego napoju.

Charakterystyka i zalety:

Butelka aluminiowa wykonana jest w 100% z aluminium nadającego się do recyklingu, podobnie jak aluminiowa puszka do napojów. Jest jednak kształtem podobnym do tradycyjnej butelki na napoje, z wieloma wzorami, w tym z pokrywami wielokrotnego użytku. Szeroka gama aluminiowych profili, stylów i konfiguracji butelek do napojów jest dostępna do produkcji komercyjnej, w tym „tradycyjne”, „owalne” i „sportowe”.

Dostępne są różne standardowe wykończenia butelek aluminiowych zaprojektowanych do pracy ze standardowymi zamknięciami i zakrętkami, oprócz standardowych operacji napełniania butelek. Niektóre tradycyjne wykończenia to: standardowa nasadka koronowa 26 mm, wykończenie końcówek 38 mm, gwint ciągły 38 mm z plastikową tuleją, ROPP 38 mm i wykończenie nici ciągłych 28 mm.

Sprzedawcy napojów wybierają butelki aluminiowe z wielu powodów, w tym z faktu, że można je ponownie zamykać, poddawać recyklingowi i są trwałe. Sama butelka służy jako etykieta, a butelki można również kształtować na wiele sposobów.

Szczegóły kontaktu
thomas

WhatsApp : 8618616375218