aboutus

Jima Container

Jima Container Jima Container Jima Container
1 2 3
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: JIMA
Ilość pracowników: 300~500
Coroczne wyprzedaże: 50000000-80000000
Rok założenia: 2010
pc Export: 40% - 50%
O nas
-01-
Wprowadzenie

Pojemnik Jima jest marką należącą do grupy jimagroup, od wielu lat zajmujemy się badaniami i rozwojem ekologicznych, zdrowych opakowań do napojów, posiadamy 6 fabryk pojemników na napoje, w tym głównie aluminiową łatwo otwieraną puszkę (150/250/270/310 / 330/355/473/500/550 ml), butelka aluminiowa (200/250/330/350/400/500 ml), aseptyczne opakowanie z cegły, karton Gable Top, przezroczysta puszka z tworzywa sztucznego i usługa przechowywania napojów (składanie OEM), mamy dokonał wielkiego przełomu w kreatywnym projektowaniu, takim jak nowy rozmiar i kształt, jak małe puszki, dostosowywana aluminiowa butelka, napełniana na gorąco puszka PET. który jest dobrze akceptowany przez klientów, szczególnie za granicą. Nalegamy na zdrową i ekologiczną koncepcję i rozwijamy się wraz ze współpracującymi firmami.

-02-
Historia

Kontener Jima specjalizuje się w produkcji pojemników na napoje, jest marką A w ramach JIMA GROUP.

JIMA GROUP opiera się na obróbce materiałów metalowych, rozszerzonej na wysokostopowe płyty aluminiowe, takie jak płyty aluminiowe stosowane do samolotów, pojazdów silnikowych i precyzyjnej folii miedzianej (stosowane do precyzyjnego obwodu elektrycznego, akumulatora mocy i super pojemności), później rozszerzone na przemysłowe łańcuch pojemników na napoje (puszki aluminiowe, puszki PET, karton na napoje papierowe), również nowe baterie energetyczne i opakowania elastyczne (Nowe produkty: Wysokiej jakości folia aluminiowa powlekana węglem, wysokiej jakości folia miedziana powlekana węglem, głównie do produkcji kolacji i baterii litowych przemysłowych Nalegamy na wysokiej klasy produkty R&D, wykorzystujemy głęboki proces, optymalizujemy łańcuch przemysłowy, konsekwentnie promujemy globalną współpracę biznesową.

Działanie firmy: Kładziemy nacisk na połączenie badań i rozwoju nowych produktów i marketingu, a także współpracujemy z instytutami badawczymi, jak również z naszym własnym zespołem projektowym w celu opracowania nowych produktów z dobrym połączeniem z rzeczywistym zastosowaniem. Współpracując z profesjonalną grupą sprzedaży, jesteśmy zaangażowani w tworzenie własnej marki i pokrycie rynku na całym świecie.

-03-
Usługa

1. Wspieranie rozwijającej się firmy z dobrym MOQ.

2. Opracowanie nowego rozmiaru i kształtu.

3. Produkty: Aluminiowe puszki, Aluminiowe butelki, Metalowe puszki, Plastikowe puszki, Pojemniki papierowe (górny karton szczytowy). usługa napełniania.

-04-
Nasz zespół

Zespół kontenerowy Jima

1. zespół puszek aluminiowych.

2. zespół butelek aluminiowych.

3. obsada zespołu.

4. papierowy karton z sokami.

Zalety Jima:
1. Posiadaj cały łańcuch przemysłu aluminiowego: przewaga kosztowa puszki aluminiowej.

2. Usługa dla małej firmy z towarami pod warunkiem wspólnego wzrostu, dobre MOQ na początek.
3. Znakomity zespół badawczo-rozwojowy ds. Kreatywnego projektowania: w oparciu o koncepcję zdrowego i środowiskowego spotkania
potrzeby rynku z trwałym kreatywnym wzornictwem.
4. Pomysł: skoncentrowany na badaniach i rozwoju, innowacyjny, zdrowy i chroniący środowisko

Szczegóły kontaktu