Pojemnik Jima

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyAluminiowe butelki na napoje

Anodowana butelka aluminiowa koksownicza, aluminiowe butelki sodowe Odporna na promieniowanie UV srebrna zakrętka

Bardzo dziękujemy za doskonałą jakość i obsługę VIP, zachowamy kontrakt i robimy z Tobą więcej interesów!

—— Mark From USA

Otrzymaliśmy Twoje towary w ostatni czwartek i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości Twojego produktu.

—— Lionel Lobo

Im Online Czat teraz

Anodowana butelka aluminiowa koksownicza, aluminiowe butelki sodowe Odporna na promieniowanie UV srebrna zakrętka

Chiny Anodowana butelka aluminiowa koksownicza, aluminiowe butelki sodowe Odporna na promieniowanie UV srebrna zakrętka dostawca

Duży Obraz :  Anodowana butelka aluminiowa koksownicza, aluminiowe butelki sodowe Odporna na promieniowanie UV srebrna zakrętka

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Jima container
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: AB001

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: opakowanie paletowe
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 2 miliony dziennie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
materiał: Aluminium Objętość: 200/250/330/400/500 ml 12 uncji 16 uncji 600 ml 700 ml 750 ml
WPR: Śruba DWI Korona korona 28/38 Kolor: 7 kolorów
aplikacji: napój kawowy sok z piwa Nazwa produktu: Butelka aluminiowa coli

12oz 16oz 200ml 250ml 330ml 350ml 400ml 500 ml 600 ml 700 ml 750 ml aluminiowa butelka piwa

W przeciwieństwie do jednorazowych plastikowych butelek, większość programów recyklingu przy krawężniku nie zaakceptuje twojej solidnej stalowej butelki. Jednym z powodów jest to, że programy te zazwyczaj kruszą i prasują materiał w celu łatwego transportu, a butelki ze stali nierdzewnej są zazwyczaj nieulegające zgnieceniu. Ale metalowe butelki nadają się do recyklingu.
Charakterystyka i zalety

Butelka aluminiowa wykonana jest w 100% z aluminium nadającego się do recyklingu, podobnie jak aluminiowa puszka do napojów. Jest jednak kształtem podobnym do tradycyjnej butelki na napoje, z wieloma wzorami, w tym pokrywami z możliwością wielokrotnego zamykania. Szeroka gama aluminiowych profili, stylów i konfiguracji butelek do napojów jest dostępna do produkcji komercyjnej, w tym „tradycyjne”, „owalne” i „sportowe”.

Dostępne są różne standardowe wykończenia butelek aluminiowych zaprojektowanych do pracy ze standardowymi zamknięciami i zakrętkami, oprócz standardowych operacji napełniania butelek. Niektóre tradycyjne wykończenia to: standardowa nasadka koronowa 26 mm, wykończenie końcówek 38 mm, gwint ciągły 38 mm z plastikową tuleją, ROPP 38 mm i wykończenie nici ciągłych 28 mm.

Sprzedawcy napojów wybierają butelki aluminiowe z wielu powodów, w tym z faktu, że można je ponownie zamykać, poddawać recyklingowi i są trwałe. Sama butelka służy jako etykieta, a butelki można również kształtować na wiele sposobów.

Kontener Jima specjalizujący się w opakowaniach do napojów . Usługi wspomagające rozwiązanie napojów. Po raz pierwszy napij aluminiowe butelki produktów w Chinach. Kładziemy nacisk na połączenie innowacyjnego produktu R&D i marketingu, a także współpracujemy z instytutami badawczymi, jak również z naszym własnym zespołem projektowym w zakresie opracowywania nowych produktów z dobrym połączeniem z rzeczywistym zastosowaniem.

DWUSTRONNA BUTELKA ALUMINIOWA (JMA200 / 250)

1. Doskonały kształt, Ponownie dokręć zakrętkę, więc reszta napoju może zostać ponownie zachowana. Ma charakterystyczną cechę łatwego do ochłodzenia i ciepłego, pięknego wyglądu. Dostosowane do picia kawy, alkoholu i napojów leczniczych.
2. Wprowadzenie podstawowej technologii ograniczania patentów UCC. Zastosowanie sztucznego projektu, dzięki któremu można wielokrotnie wyłączyć funkcję uszczelniania z charakterystyką napoju z plastikowej butelki, z łatwym otwarciem. znacznie poprawiają wydajność uszczelniania.

DWUSTRONNA BUTELKA ALUMINIOWA (JMB330ml / 400ml)

CECHY ADN APPLICATON

 • Własność bariery tlenowej: spowolnienie tempa naturalnego tlenu w napoju. Zmniejszenie ilości przeciwutleniaczy.
  Dowód UV: zapobiega przebarwieniom koloru napoju. Zmniejsza rozpad związków o smaku witaminowym.
 • Picie, ugryzienie, wyśmienita butelka z podwójnym aluminium odpowiadająca stałej. Duża średnica, zawierająca granulki i inne stałe napoje jest bardzo wygodna do picia.
 • Honor recyklingu. Aluminium jest najbardziej wydajnym recyklingiem przyjaznego dla środowiska metalu, można go ostatecznie poddać recyklingowi w celu wytworzenia butelek aluminiowych.
 • Długotrwała ochrona mocy bryły w metalowej butelce. Butelka aluminiowa dzięki wysokiemu współczynnikowi izolacji gazowej odporności na zacienienie, lepszej ochronie zawartości, dzięki czemu przedłużenie okresu trwałości.
 • Najlepsze cechy atrakcyjności aromatu . Właściwości dyfuzyjne zapachu. Duży kaliber, którego zapach natychmiast emanuje, daje konsumentowi lepsze doznania zapachowe, nadaje się do kawy, a także do aromatyzowanego napoju.

INNI PAKIET NAPOJÓW POD GRUPĄ JIMA

 • Puszka aluminiowa.
 • DWIE PCS Aluminiowa butelka.
 • Metalowe puszki
 • Aseptyczna cegła katonowa, górny karton górny.
 • Gorące wypełnienie łatwo otwieranej puszki na sok i napój bezalkoholowy.
 • Plastikowy kubek jogurtowy.

Szczegóły kontaktu
Jima Container

Osoba kontaktowa: thomas

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)