products

Spray aluminiowe butelki do piwa 600ml 700ml 750ml Cool Warm Medicinal Beverages

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Jima container
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: AB001
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: opakowanie paletowe
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 2 miliony dziennie
Szczegóły informacji
materiał: Aluminium Objętość: 200/250/330/400/500 ml 12 uncji 16 uncji 600 ml 700 ml 750 ml
WPR: Śruba DWI Korona korona 28/38 Kolor: 7 kolorów
aplikacji: napój kawowy sok z piwa Nazwa produktu: Aluminiowe butelki na napoje

opis produktu

12oz 16oz 200ml 250ml 330ml 350ml 400ml 500 ml 600 ml 700 ml 750 ml aluminiowa butelka piwa

W przeciwieństwie do jednorazowych plastikowych butelek, większość programów recyklingu przy krawężniku nie zaakceptuje twojej solidnej stalowej butelki. Jednym z powodów jest to, że programy te zazwyczaj kruszą i prasują materiał w celu łatwego transportu, a butelki ze stali nierdzewnej są zazwyczaj nieulegające zgnieceniu. Ale metalowe butelki nadają się do recyklingu.

Kontener Jima specjalizujący się w opakowaniach do napojów . Usługi wspomagające rozwiązanie napojów. Po raz pierwszy napij aluminiowe butelki produktów w Chinach. Kładziemy nacisk na połączenie badań i rozwoju produktów innowacyjnych z marketingiem, a także współpracujemy z instytutami badawczymi, jak również z naszym własnym zespołem projektowym, w celu opracowania nowych produktów z dobrym połączeniem z rzeczywistym zastosowaniem.

DWUSTRONNA BUTELKA ALUMINIOWA (JMA200 / 250)

1. Doskonały kształt, Ponownie dokręć zakrętkę, więc reszta napoju może zostać ponownie zachowana. Ma charakterystyczną cechę łatwego do ochłodzenia i ciepła, pięknego wyglądu. Dostosowane do picia kawy, alkoholu i napojów leczniczych.
2. Wprowadzenie podstawowej technologii ograniczania patentów UCC. Zastosowanie sztucznego projektu, dzięki któremu można wielokrotnie wyłączyć funkcję uszczelniania z charakterystyką napoju z plastikowej butelki, z łatwym otwarciem. znacznie poprawiają wydajność uszczelniania.

DWUSTRONNA BUTELKA ALUMINIOWA (JMB330ml / 400ml)

CECHY ADN APPLICATON

 • Własność bariery tlenowej: spowolnienie tempa naturalnego tlenu w napoju. Zmniejszenie ilości przeciwutleniaczy.
  Dowód UV: zapobiega przebarwieniom koloru napoju. Zmniejsza rozpad związków o smaku witaminowym.
 • Picie, ugryzienie, wyśmienita butelka z podwójnym aluminium odpowiadająca stałej. Duża średnica, zawierająca granulki i inne stałe napoje jest bardzo wygodna do picia.
 • Honor recyklingu. Aluminium jest najbardziej wydajnym recyklingiem przyjaznego dla środowiska metalu, można go ostatecznie poddać recyklingowi w celu wytworzenia butelek aluminiowych.
 • Długotrwała ochrona mocy bryły w metalowej butelce. Butelka aluminiowa dzięki wysokiemu współczynnikowi izolacji gazowej odporności na zacienienie, lepszej ochronie zawartości, dzięki czemu przedłużenie okresu trwałości.
 • Najlepsze cechy atrakcyjności aromatu . Właściwości dyfuzyjne zapachu. Duży kaliber, którego zapach natychmiast emanuje, daje konsumentowi lepsze doznania zapachowe, nadaje się do kawy, a także do aromatyzowanego napoju.

INNI PAKIET NAPOJÓW POD GRUPĄ JIMA

 • Puszka aluminiowa.
 • DWIE PCS Aluminiowa butelka.
 • Metalowe puszki
 • Aseptyczna cegła katonowa, górny karton górny.
 • Gorące wypełnienie łatwo otwieranej puszki na sok i napój bezalkoholowy.
 • Plastikowy kubek jogurtowy.

Szczegóły kontaktu
thomas

WhatsApp : 8618616375218