products

Napoje bezalkoholowe Aluminiowe puszki po napojach 500 ml Niska temperatura topnienia Łatwy otwarty koniec

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Jima beverage container
Orzecznictwo: SGS
Numer modelu: AC500
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Rozmiar palet 2 1,12 * 1,42 * 2,5 M
Czas dostawy: 10-30 dni po złożeniu
Zasady płatności: Western Union, l/c, T/T
Możliwość Supply: 3 miliony dziennie
Szczegóły informacji
użyć: Piwo, sok materiał: Metal, aluminium, tworzywo sztuczne
kształt: Okrągły kształt, cylinder Kolor: dostosować
Użycie: Napoje Nazwa produktu: puszki aluminiowe

opis produktu

Aluminiowe puszki po napojach o pojemności 500 ml Łatwe napoje bezalkoholowe o niskiej temperaturze topnienia

Aluminium stanowi około 8% skorupy ziemskiej i jest najobficiej występującym metalem na świecie. Tylko krzem i tlen są bardziej obfite niż aluminium. Metal odkrył sir Humphrey Davy w 1807 r., Aw 1886 r. Opracowano proces ekstrakcji aluminium. Aluminium zostało następnie wykorzystane do produkcji różnych produktów i dopiero w 1959 r. Opracowano nowoczesną puszkę aluminiową. Nowa puszka została wprowadzona przez firmę piwowarską Coors. Nowa puszka aluminiowa, oprócz oferowania lepszego smaku niż puszki na napoje z cyny i stali, nadaje się również do recyklingu.

Obecnie puszki aluminiowe są używane jako pojemniki na wszelkiego rodzaju napoje, od napojów mieszanych i napojów bezalkoholowych po piwo, a nawet soki. Aluminiowe puszki do napojów występują w różnych rozmiarach, opakowaniach i kształtach i są wyjątkowo odpowiednie jako pojemniki na napoje.

Oto niektóre korzyści wynikające z używania aluminiowych puszek do napojów:


Waga:
Puszki wykonane z aluminium używanego do napojów są bardzo lekkie, o gęstości 2,7 g / cm sześciennej. Może to zmniejszyć koszty transportu w porównaniu z innymi opcjami opakowań, takimi jak szkło.

Trwałość:
Puszki aluminiowe są trwałe i nie korodują łatwo.

Niska temperatura topnienia:
Ponieważ ma niską temperaturę topnienia , aluminium jest korzystne dla środowiska, ponieważ wymaga mniej energii do przetwarzania oraz recyklingu.

Ciągliwość:
Aluminium można łatwo zwinąć w bardzo cienką folię. Ponadto może być odlewany jak również łączony i nadal zachowuje swoją wytrzymałość, co czyni go idealnym do pakowania, ponieważ mniej tego metalicznego materiału trzeba wykorzystać w rozwoju puszek.

Długi czas przechowywania:
Dzięki powłoce z polimeru ochronnego zastosowanej na wewnętrznej stronie w celu wydłużenia okresu przechowywania, aluminiowe puszki do napojów zapewniają, że sole i kwasy w napojach nigdy nie reagują z metalem.

Szczegóły kontaktu
thomas

WhatsApp : 8618616375218