products

330ml Standardowe puste puszki aluminiowe, duża puszka na piwo o długim czasie przechowywania cienka folia

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Jima
Minimalne zamówienie: Negocjacji
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Negocjacji
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 5 dni po dokonaniu płatności
Możliwość Supply: 3000000 sztuk / sztuk dziennie
Szczegóły informacji
użyć: sok, napoje gazowane, napoje bezalkoholowe materiał: Metal, aluminium
Kształt: Dostosowane, cylindryczne Kolor: MATT 8 kolorów
Użycie: miękkie picie Nazwa produktu: Aluminiowe puszki do napojów

opis produktu

330ml Standardowe aluminiowe puszki po napojach Długi czas przechowywania Recykling cienkich folii

Aluminium stanowi około 8% skorupy ziemskiej i jest najobficiej występującym metalem na świecie. Tylko krzem i tlen są bardziej obfite niż aluminium. Metal odkrył sir Humphrey Davy w 1807 r., Aw 1886 r. Opracowano proces ekstrakcji aluminium. Aluminium zostało następnie wykorzystane do produkcji różnych produktów i dopiero w 1959 r. Opracowano nowoczesną puszkę aluminiową. Nowa puszka została wprowadzona przez firmę piwowarską Coors. Nowa puszka aluminiowa, oprócz oferowania lepszego smaku niż puszki na napoje z cyny i stali, nadaje się również do recyklingu.

Obecnie puszki aluminiowe są używane jako pojemniki na wszelkiego rodzaju napoje, od napojów mieszanych i napojów bezalkoholowych po piwo, a nawet soki. Aluminiowe puszki do napojów występują w różnych rozmiarach, opakowaniach i kształtach i są wyjątkowo odpowiednie jako pojemniki na napoje.

Oto niektóre korzyści wynikające z używania aluminiowych puszek do napojów:

Waga:
Puszki wykonane z aluminium używanego do napojów są bardzo lekkie, o gęstości 2,7 g / cm sześciennej. Może to zmniejszyć koszty transportu w porównaniu z innymi opcjami opakowań, takimi jak szkło.

Trwałość:
Puszki aluminiowe są trwałe i nie korodują łatwo.

Niska temperatura topnienia:
Ponieważ ma niską temperaturę topnienia , aluminium jest korzystne dla środowiska, ponieważ wymaga mniej energii do przetwarzania oraz recyklingu.

Ciągliwość:
Aluminium można łatwo zwinąć w bardzo cienką folię. Ponadto może być odlewany jak również łączony i nadal zachowuje swoją wytrzymałość, co czyni go idealnym do pakowania, ponieważ mniej tego metalicznego materiału trzeba wykorzystać w rozwoju puszek.

Długi czas przechowywania:
Dzięki powłoce z polimeru ochronnego zastosowanej na wewnętrznej stronie w celu wydłużenia okresu przechowywania, aluminiowe puszki do napojów zapewniają, że sole i kwasy w napojach nigdy nie reagują z metalem.

Szczegóły kontaktu
thomas

WhatsApp : 8618616375218